PODÍVEJTE SE NA FOTOGALERII  • GPS: 50.684291, 13.922260
  • Při příjezdu po D8 použijte EXIT 74
  • ADRESA PRO NAVIGACI: Přestanov 5, 403 17 Chabařovice, Ústecký Kraj

více info

Pravidla užívání

UPOZORNĚNÍ

Vstupem na tuto webovou stránku jejím prohlížením nebo používáním potvrzujete, že jste si přečetli a rozumíte níže uvedeným podmínkám používáním webové stránky společnosti Egres Real a.s. a zároveň se zavazujete je v plném rozsahu respektovat a dodržovat. Egres Real a.s. si vyhrazuje právo tyto podmínky nebo informace uvedené na webové stránce upravit nebo změnit. Pokud s uvedenými podmínkami nesouhlasíte, nepoužívejte prosím tuto webovou stránku.

POUŽÍVÁNÍ STRÁNEK

Uživatelem webových stránek je každý, kdo si pomocí vlastních technických prostředků vyžádá zobrazení kterékoliv stránky této webové stránky. Společnost Egres Real a.s. umožňuje prohlížení a přebírání materiálů z této webové stránky pouze na osobní a nekomerční používání pod podmínkou neporušení autorských a jiných práv duševního vlastnictví.

PRÁVNÍ ZODPOVĚDNOST

Informace publikované na této webové stránce jsou poskytované za účelem informovat širokou veřejnost, zejména o nabídce produktů společnosti Egres Real a.s. a také o dalších aktivitách a službách. Tyto informace a materiály mají informativní charakter a Egres Real a.s. nezodpovídá za vznik škody nebo jiné újmy, která by vznikla jakkoliv třetí osobě nezávazným použitím těchto informací.

OBCHODNÍ INFORMACE

Závazky a povinnosti společnosti Egres Real a.s. v souvislosti s poskytovanými produkty službami a činnostmi se řadí výlučně smluvenými vztahy, na základě kterých se poskytují.

NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Objednávka realizovaná prostřednictvím zveřejněného formuláře je nezávazná, pro její závaznost je potřebné ji písemně potvrdit. Nezávazná objednávka slouží jako podklad pro vypracování cenové nabídky. S údaji poslanými přes formulář nezávazné objednávky se bude nakládat podle ustanovení EÚ-2016/679 o ochraně osobních údajů a o změně a doplnění některých zákonů ve znění pozdějších předpisů.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Pravidla ochrany osobních údajů na této webové stránce jsou dostupné na této stránce.

COOKIES

Zásady používání souborů cookies na této webové stránce jsou dostupné na této stránce.

INFORMACE O AUTORSKÝCH PRÁVECH

Copyright © 2018 Egres Real a.s. Všechna práva vyhrazena.

O nás

Areál se nachází na strategickém místě v těsné blízkosti dálnice D8 nedaleko státní hranice se Spolkovou republikou Německo. Objekt je střežen 24 hodin, 365 dnů v roce…

více info

RYCHLÉ KONTAKTY

Egres Real a.s. , Vladimír Šanovec
Přestanov 5
403 17 Ústí nad Labem
Česká republika


+420 721 379 076
sanovec@egresreal.cz

Aby Vám neunikla žiadna udalosť: