NAŠE SLUŽBY

PARKOVACÍ MÍSTA

 

Parkoviště je osvětleno a monitorováno kamerami. Cesta k parkovišti je jasná a dobře značená. Jednotlivá parkovací místa mají pro dobrý přehled vlastní čísla.

Parkoviště je od hlavní komunikace odděleno budovami, řidiči mohou nerušeně přespat a jsou chráněni před hlukem ostatních vozidel v okolí.

Frigo trucky parkují v jiném prostoru, aby řidiči běžných kamionů zůstali v noci nerušeni.

Vjezd a výjezd z parkoviště má dostatek prostoru pro manévrování. Parkoviště nemá „zelený ostrůvek“ – nehrozí tedy poškození pneumatik. Šířka parkovacích stání je 3,5 m – je zde tedy odpovídající bezpečný vjezd i výjezd.

 

WiFi zdarma v celém areálu

 

 CENÍK – 2023

 

KLUBOVNA

 

Klubovna je v přízemí hlavní budovy a je vybavena automaty na nápoje a sladkosti. V klubovně je full-service bar, kde si můžete objednat točené pivo, nealko, kávu atd. Samozřejmostí je televize s úhlopříčkou 120 cm a 60 kabelovými kanály. V celém přízemí je také možnost bezplatného připojení k internetu přes WIFI.

 

 

JÍDELNA

Otevřeno  10-13h

Jídelna a klubovna jsou v přízemí ve stejné budově. Menu dle denní nabídky z různých hotových jídel a minutek. Jídlo se vaří na místě. Neexistuje žádné dodané jídlo pochybné kvality.

 

 

 

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ

 

Řidičům využívajícím naše parkovací místa je k dispozici sociální zařízení zdarma.

7x WC, 7x sprcha, 7x umyvadlo a 7x pisoár.
Čas strávený ve sprše není omezen a bude proto pro řidiče dobrou příležitostí k relaxaci.

Pobyt není omezen otevřeno 24/7!